Instalacje

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu zakładania i modernizacji różnego rodzaju instalacji. Do prowadzonych przez nas prac podchodzimy bardzo drobiazgowo. Doskonale wiemy, że raz położona instalacja ma służyć Państwu przez długie lata. I powinno być to działanie bezproblemowe. Realizujemy zlecenia z zakresu zakładania i modernizacji instalacji:

  • wodnych i kanalizacyjnych – wykorzystujemy wysokiej jakości rury PVC, PP, HDPE, MDPE, LDPE, PP (w systemie zgrzewnym) i Pex (w systemie zaprasowanym). Wszystkie element instalacji są odporne na korozję, wysokoszczelne i wytrzymałe.
  • elektrycznych – wiemy, że dobrze zaprojektowana instalacja elektryczna znacznie podnosi komfort korzystania z domu. Dlatego nasi projektanci we współpracy z elektrykami tworzą indywidualne projekty i wdrażają modernizacje nawet wiekowych instalacji.
  • alarmowych – niezawodna instalacja alarmowa to gwarancja bezpieczeństwa. Zakładamy najnowocześniejsze systemy alarmowe, które zabezpieczą domowników i dobytek.
  • Centralnego ogrzewania – zapewnienie komfortu cieplnego w domu to podstawa. Dlatego zapewniamy wysokiej jakości rozwiązania grzewcze, które pozwolą na ekonomiczne i wygodne ogrzewanie nawet największych powierzchni.

 

 

Facebook