Kompleksowa budowa nowoczesnego domu od podstaw

Budowa domu to dla wielu osób spełnienie marzeń. Postawienie własnego domu od podstaw to także duże wyzwanie logistyczne i finansowe. Większość osób nie ma doświadczenia w planowaniu i nadzorowaniu prac budowlanych. Aby uniknąć komplikacji, warto poprosić o pomoc profesjonalistów. Nasza firma z przyjemnością podejmuje się kompleksowej budowy domu od podstaw. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w stawianiu budynków od fundamentów oraz modernizacji już tych istniejących. Doskonale znamy rynek budowlany, wiemy jakie rozwiązania są optymalne i dokładamy wszelkich starań, by wybudowany budynek był nie tylko wygodny i estetyczny, ale także funkcjonalny. Na każdym etapie budowy służymy wsparciem, a powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych i innowacyjnych projektów budowy domów od podstaw.

Projekt i budowa nowoczesnego domu

Specjalnie dla Państwa przygotujemy koncepcję domu oraz dobierzemy najlepsze rozwiązania techniczne. Oferujemy budowę i wykończenie domów pod klucz wraz z przestrzenią wokół domu. Wszystkie detale dobierzemy wspólnie jeszcze na etapie projektu. Zadbamy oto, aby dom był komfortowy, nowoczesny i dopasowany do indywidualnych wymagań. Zapewniamy, że budowa domu od podstaw nie musi trwać długo. Dzięki zastosowaniu różnych technologii jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji do minimum. Kompleksowa budowa nowoczesnych domów pod klucz obejmuje tradycyjne i energooszczędne domy, a także te o skomplikowanych rozwiązaniach architektoniczno-konstrukcyjnych.

Budowa domu pasywnego

Domy pasywne cieszą się coraz większym uznanie w Polsce, a ich projekty realizowane są z dokładnością, i czasami z rozmachem. Aby uzyskać standard domu pasywnego, musimy spełnić wiele wymagań. Jego działanie opiera się na wzajemnych relacjach strat i zysków ciepła. Z tego względu pozyskiwane ciepło powinno być zoptymalizowane, a straty zredukowane do minimum. Pozyskiwanie ciepła odbywa się za pomocą zysków zewnętrznych, a pasywne pozyskiwanie energii słonecznej poprzez przeszklenia fasad. Straty ciepła redukowane są za pomocą izolacji cieplnej. Dom pasywny charakteryzuje się przede wszystkim prostotą. Najczęściej jest to zwarta bryła i prosty dach. Zazwyczaj nie ma on balkonów i przybudówek. Ten rodzaj budownictwa musi mieć odpowiednio zaprojektowane wnętrza. Część dzienna najczęściej ma duże przeszklenia, najlepiej ulokowane od południa.

Zalety domów pasywnych

Do najważniejszych zalet domu pasywnego należą bardzo dobrze zaizolowane przegrody zewnętrzne, brak mostków cieplnych, drzwi i okna o odpowiednio niskim współczynnikiem przenikania ciepła, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła nawet do 90%, a także wykorzystanie energii słonecznej do ogrzewania i oświetlenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane z budową domów pasywnych.

Facebook